Kňazi pochádzajúci od nás:

Karol Pindiak:    narodený: 9.3.1950 v Štefanove nad Oravou

vysvätený: 8.6.1975 v Bratislave

pôsobí: v súčasnosti pôsobiaci v Rožňavskej diecéze vo farnosti Abovce

Miloš Gazdík:    narodený: 8.1.1963

vysvätený: 18.6.1994 v Rožňave;

pôsobí: v súčasnosti pôsobí v Rožňavskej diecéze vo farnosti Čierny Balog

Jozef Trstenský:   narodený: 16.1.1967 v Trstenej

vysvätený: 18.6.1994 v Spišskej Kapitule

pôsobí: v súčasnosti pôsobí v Spišskej diecéze  ako farár v Liptovskej Lúžnej

Martin Jurči:      narodený: 13.2.1970 v Trstenej

vysvätený: 21.6.1997 v Tvrdošíne

pôsobí: v súčasnosti pôsobí ako výpomocný duchovný v Zázrivej

František Trstenský:      narodený: 13.3.1973 v Trstenej

vysvätený: 21.6.1997 v Tvrdošíne

pôsobí: v súčasnosti ako prednášateľ na TI TFKU v Spišskom Podhradí a dekan – farár v Kežmarku

Milan Ferenčík:    narodený: 8.5.1973 v Trstenej

vysvätený: 18.6.2000 v Spišskej Kapitule

pôsobí: v súčasnosti pôsobí v Spišskej diecéze ako farár v Čimhovej

Miroslav Lettrich:    narodený: 7.12.1977 v Dolnom Kubíne

vysvätený: 15.6.2002 v Spišskej Kapitule

pôsobí: v súčasnosti pôsobí v Spišskej diecéze ako školský kaplán v Levoči

Martin Bakoš:   narodený: 6.11.1977 v Trstenej

vysvätený: 15.6.2002 v Spišskej Kapitule

pôsobí: v súčasnosti pôsobí v Spišskej diecéze ako farár v Oravskom Bielom Potoku

Marek Tomaga:   narodený: 26.5.1978 v Trstenej

vysvätený: 20.6.2009 v Spišskej Kapitule

pôsobí: v súčasnosti pôsobí v Spišskej diecéze ako súdny vikár

Martin Taraj:     narodený:          24.1.1986 v Trstenej

vysvätený:         18.6.2011 v Spišskej Kapitule

pôsobí: – v súčasnosti pôsobí v Spišskej diecéze ako prodekan Teologickej fakulty KU v Košiciach

Patrik Taraj:      narodený: 28.5.1987 v Trstenej

vysvätený: 16.6.2012 v Spišskej Kapitule

pôsobí: v súčasnosti ako osobný tajomník a ceremoniár spišského diecézneho biskupa

Andrej Adamčák:    narodený: 25.11.1981 v Trstenej

vysvätený: 14.6.2014 v Spišskej Kapitule

pôsobí: v súčasnosti pôsobí v Spišskej diecéze ako kaplán vo farnosti Poprad- Juh

Pavol Gajdošík:     narodený: 7.7.1978 v Trstenej

vysvätený: 13.6.2015 v Spišskej Kapitule

                                  pôsobí:  v súčasnosti pôsobí v Spišskej diecéze ako kaplán vo farnosti Mútne