Meno: Heslo:

Filmový večer pre manželov

Dňa 9. februára 2011 sme sa zúčastnili - v rámci týždennej iniciatívy na podporu manželstva (Národný týždeň manželstva) - spolu s niektorými manželskými pármi z našej farnosti filmového predstavenia: OHŇOVZDORNÝ. Filmovému predstaveniu predchádza sv. omša, ktorá je v stredu v našom farskom kostole venovaná naším deťom. Očarení veselými hlasmi detského spevokolu a krásnou liturgiou sv. omše, ktorú celebroval dp. kaplán Tomáš Pavlikovský, prívetivými slovami, ktoré odznievali z jeho úst počas homílie a roztomilými odpoveďami detí na otázky, čo vedia o DESATORO BOŽÍCH PRIKÁZANIACH, no najmä povzbudení prijatím Eucharistie, sme v poznávaní Teba, Pane, pokračovali už spomenutým filmovým predstavením, ktoré sa uskutočnilo v Miestnosti Blahoslavenej sestry Zdenky.

Pekný film, s hlbokou myšlienkou, ktorá nás prinútila zamyslieť sa nad naším doterajším životom v manželskej dvojici, ale aj dala návod ako ďalej napĺňať Božiu vôľu posvätného manželstva, milé pohostenie, ktoré sa nám pri tom dostalo, vytvorilo krásnu, - skutočne rodinnú atmosféru nezabudnuteľného večera.

Ďakujeme Ti, Pane, za krásne chvíle, ktoré sme takto mohli prežívať v prítomnosti s Tebou, ďakujeme naším duchovným otcom; ďakujeme samozrejme aj všetkým tým, ktorí to pre nás dokonale pripravili: Julke, Andži, Soňke a Martinke a boli ochotní obetovať sa, aby sme sa my všetci cítili naozaj príjemne. Ďakujeme Ti, Pane, za tento krásny dar!obrazok    obrazok    obrazok    obrazok   

obrazok    obrazok    obrazok