Na návšteve...

Kto by to povedal, že ubehlo už 30 rokov od založenia prvého mládežníckeho spevokolu v Tvrdošíne? A kto ho založil? Marcel Šiškovič. A práve k nemu viedli naše kroky v nedeľu 20. júna 2010, aby sme sa s ním mohli stretnúť, poďakovať za "semiačka", ktoré tu zasial a v rámci roka kňazov trocha ho prekvapiť. Zdalo sa, že sme ho prekvapili, ale on nás ešte viac, keď nás všetkých pozval k sebe na faru, potom na bryndzáky a zariadil ešte jedno milé stretnutie - s naším bývalým kaplánom Richardom Ondášom. Boli to milé stretnutia a sme radi, že sme mohli nielen zaspomínať na staré dobré časy a spoznať jeho farnosť i srdečných farníkov, ale aj dozvedieť sa niečo nové zo sveta hudby, ktorou kňaz Marcel žije stále, ako sme mohli po sv. omši počuť, keď nám spieval a hral na gitare a zároveň povzbudil slovami svojej piesne:

"AK HĽADÁTE - NÁJDETE HO DEŤOM NA TVÁRI, AK HO CHCETE TAK HO JEDZTE JE NA OLTÁRI."

obrazok    obrazok    obrazok    obrazok    obrazok