Meno: Heslo:

USKUTOČNENÉ AKTIVITY eRka

ROK 2014

-Detský bál radosti

ROK 2013

-Karneval

ROK 2012

-Prímestský tábor
-Opekačka
-Tvorivé dielne
-Karneval

ROK 2011

-Kviety
-Dobrá novina
-Erko vysielačka
-pudingovica
-pudingovica
-eRko tábor
-Prímestský tábor
-Tvorivé dielne
-Vypni telku - zapni seba
-Misijná púť v Levoči
-Sánkovačka

ROK 2010

-Dobrá novina
-Tvorivé dielne

ROK 2009


-Dobrá novina
-Hraj sa - maj sa leto
-Prímetský tábor
-eRkársky tábor 2009 – Ústie nad priehradou
-Pexesovica

ROK 2008

eRko tábor v Novoti
V čase od 1. do 7. júla sa uskutočnil už niekoľký ročník eRko táboru. Tentokrát bol v Novoti.
Tvorivé dielne
V nedeľu 15.6.2008 prebehol už 4.ročník Tvorivých dielni, ktoré pre deti a mládež pripravili eRko a Misia Mladých. Keďže nám počasie trochu neprialo, dielne sa presunuli do spoločenskej sály. Účastníci dielni si mohli vyrobiť rôzne ozdoby zo štipcov, dreva a tiež vytvoriť si vlastné farebné tričko a mnoho iných. Celou akciou nás sprevádzali čiperní moderátori Tony Coolky a Marek Odva. Zaujímavosťou boli dobrovoľníci zo Slovenského červeného kríža, ktorí predvádzali prvú pomoc. Ďakujeme všetkým ľuďom, ktorý nám pri tejto akcii pomohli a podporili nás. Všetci sa tešíme sa na ďalší ročník...

ROK 2007

Vyslanie koledníkov "Dobrej noviny"
V sobotu 15.decembra 2007 sa v našej farnosti konala svätá omša pri ktorej otec biskup Štefan Sečka vyslal koledníkov "Dobrej noviny" pre časti našej diecézy Liptov a Oravu. Na tejto svätej omši sa zúčastnilo asi 350 deti z viac ako 28 miest a dedín. Počas Vianočných sviatkov budú veriacim oznamovať narodenie Ježiša Krista. Finančné prostriedky z tohto koledovania už tradične budú zaslané na konkrétne projekty v Afrike.

ROK 2006

Erkári na stretku...
V dňoch 18 – 19. novembra 2006 sa na Základnej škole Štefana Šmálika v Tvrdošíne konalo oblastné stretko erkárov z Oravy. Stretnutie viedli naši erkári z Tvrdošína – manželia Božíkovci. Medzi erkárov zavítal aj farár Ján Marhefka, ktorý erkárov povzbudil v ich práci s deťmi.