Návštevná kniha

[?] Pridaj príspevok
Predmet: Otázka.  (Od: Anton Adamus, pridaný: 2017-05-24 21:24:40)
Reagovať
Pochválený buď Pán Ježiš Kristus. Televízia LUX hľadá spojky s farnosťami a preto by som sa chcel spýtať, či naša farnosť - Tvrdošín - už má takúto spojku, alebo ešte nie. Som dlhoročným členom klubu priateľov TV LUX a mal by som o túto službu záujem. Samozrejme, že sa predstavím aj osobne, lebo pre určenie tejto spojky je potrebný aj súhlas pána farára, ale neviem, či už u nás existuje takáto spojka, alebo nie. Ďakujem za odpoveď.
Predmet: Podakovanie  (Od: ivan mičik, pridaný: 2017-02-07 09:12:08)
Reagovať
Chcem podakovat panú fararovy za peknu nedeľňajšú kázeň :)
Predmet: RE:Farské oznamy  (Od: admin, pridaný: 2016-07-10 00:28:12)
Reagovať
Dobrý deň, oznamy a niektoré podstránky nefungovali z dôvodu preplnenia web priestoru. V tejto chvíli by malo všetko fungovať.
Predmet: Farské oznamy  (Od: Ľubomír, pridaný: 2016-07-04 12:52:59)
Reagovať
Zrejme viacerým nejdú už asi týždeň otvoriť farské oznamy. Keby sa niekto kto sa tomu rozumie na to pozrel.
Predmet: nedeľa-kázeň  (Od: Monika, pridaný: 2015-05-17 20:01:47)
Reagovať
Chcem sa poďakovať panu farárovi za dnešnú kázeň.Ako vždy krátky a výstižný príhovor..."preklad" Ježišových slov,"návod" na život a povzbudenie do nového týždňa.
Predmet: Svätá omša dna 1.2.2015  (Od: Ľubomír Belopotočan, pridaný: 2015-02-01 09:25:56)
Reagovať
Touto cestou chcem poďakovať nášmu pánu biskupovi Štefanovi za pastiersky list k referendu, nášmu pánu kaplánovi Mgr. Františkovi Janečko za všetky slová počas celej omše, ktoré prispievali k nádherej atmosfére a objasnenniu celonárodného vyriešenia postoja k rodine a speváckemu zbou za dotvárnenie atmosféry . Dnešná nedeľná svätá omša bola naozaj prekrásna za prispetia Vás všetkých. Pevne verím , že mnohým pochybujúcim ľudom otvorila nielen oči ale hlavne srdcia. Dnes naozaj všetko slovo nášho pána biskupa, pána kaplána a texty piesní tak do seba zapadali, že museli všetci cítiť , že za tým bol boží hlas. Pán Boh zaplať za dnešné ráno.
Predmet: sviatost zmierenia  (Od: monika, pridaný: 2014-04-07 11:56:29)
Reagovať
Chcela by som sa opýtat či budete vysluhovat sviatost zmierenia aj na Zelený štvrtok pred večernou svatou omšou.Dakujem
Ďaľšie strany knihy:    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |