Meno: Heslo:

Návštevná kniha


[?] Pridaj príspevok
Predmet: RE:RE:RE:RE:kedy na omšu  (Od: Wanda, pridaný: 2010-07-25 07:40:15)
Reagovať
Vďaka za urýchlené doplnenie "všetkých" sv. omší
Predmet: RE:RE:RE:kedy na omšu  (Od: viera, pridaný: 2010-07-24 20:06:24)
Reagovať
veľmi často chodím na túto stránku, hlavne na farské oznamy, nakoľko ich je niekedy v nedeľu priveľa. ešte sa mi nestalo, aby som si nezistila svätú omšu a dnes vidím, že sa to z tejto stránky nedozviem, farské oznamy sú ešte z minulého týždňa. zajtra je odpustová svätá omša na medvedzí a neviem o koľkej.
Predmet: RE:RE:kedy na omšu  (Od: vanda, pridaný: 2010-07-22 20:21:09)
Reagovať
Prepáčte,ale práve chcem reagovať na tie farské oznamy, v poslednej dobe sa tie oznamy veľmi neskoro aktualizujú. Neviem, či je to zaneprázdnenosť, alebo zábudlivosť. Teraz sú tam ešte z minulého týždňa.Nie vždy sa dostanem v nedeľu na sv. omšu, kedy sa vyhlasujú.(nie preto, že nechcem).Ďakujem za pochopenie a dúfam, že sa to upraví.
Predmet: RE:kedy na omšu  (Od: admin, pridaný: 2009-12-10 07:05:59)
Reagovať
Hneď pod logom stránky je úzky modrý pásik... a v ňom OBSAH a FARSKÉ OZNAMY - čas začiatku omše sa dozviete práve v oznamoch.
Predmet: kedy na omšu  (Od: kalokagatias, pridaný: 2009-12-08 16:52:00)
Reagovať
Určite si veľa veriacich nájde na tejto stránke, čo ich zaujíma a poteší. Osobne patrím k tým, ktorí chodia do kostola veľmi zriedka (hoci vnútorne som silno veriaca. Dnes som mala náhodou vnútornú potrebu tam zavítať, a bolo by to vhodné aj z pohľadu, že je dnes prikázaný cirkevný sviatok. Hoci som na stránke našla úmysly sv. omší, nenašla som, o ktorej sa začínajú. Preto by som admina prosila, aby to tam nejako doplnil. Alebo ak to niekde je a len som to nenašla, aby to bolo na viac nápadnom mieste (aspoň tak ako sú úmysly sv. omší). Ďakujem za pochopenie a prajem veľa úspechov v ďalšej práci.
Predmet: ...  (Od: Lubos, pridaný: 2009-10-19 12:50:56)
Reagovať
No tuto stranku som objavil uplne nahodou, som z Tvrdosina, i ked pracujem uz isty cas mimo. Celkom milo ma to prekvapilo, ze take nieco je. Nasiel som tu vela zaujimavych informacii. I ked nie som z tych co pravidelne chodia do kostola a v tom nasom tvrdosinskom som uz nebol sto rokov, asi od birmovky...hmm . Takze tvorcom tejto stranky prajem vela stastia a len tak dalej
Predmet: Nadacia Deti matky terezy  (Od: jana, pridaný: 2009-09-10 00:22:54)
Reagovať
Milí priatelia, včera som obdržala v schránke list, v ňom ruženček a malé predstavenie sa nadácie...potom nasledoval príbeh chudobného dievčatka a šek, kde by som mohla prispieť na dobrý úmysel. Už pri čítaní som mala divné pocity, akoby to ani nepísali kresťania, zaváňalo mi to komerciou, či tlakom...Preto som si našla prečítala na ich stránke, čo sú zač...Potom vyhladala v Googli a dočítala sa, že s charitou nemajú NIČ spoločné. Spoločenstvo AGAPE sa od nich dištancuje, rehoľnicu, ktorá sa v projekte spomína nepozná nik z rehole Matky Terezy a táto rehoľa vyhlasuje, že takáto forma podpory je proti ich reguliam.Píšem to preto, lebo aj moje kolegyne v práci už obdržali tieto listy a chcem, aby ste nenaleteli podvodníkom, ktorí aj v týchto ťažkých časoch zneužívajú ľudí!Zbierky máme v našich kostoloch a sú aj pre Africké deti.Ak máte čas, pozrite si to na nete...K adresám sa dostanú cez telefonny zoznam. Nuž opatrnosti nikdy nie dosť, upozornite na to aj ostaných ak...Majte sa!
Ďaľšie strany knihy:    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |