Návštevná kniha

[?] Pridaj príspevok
Predmet: kedy na omšu  (Od: kalokagatias, pridaný: 2009-12-08 16:52:00)
Reagovať
Určite si veľa veriacich nájde na tejto stránke, čo ich zaujíma a poteší. Osobne patrím k tým, ktorí chodia do kostola veľmi zriedka (hoci vnútorne som silno veriaca. Dnes som mala náhodou vnútornú potrebu tam zavítať, a bolo by to vhodné aj z pohľadu, že je dnes prikázaný cirkevný sviatok. Hoci som na stránke našla úmysly sv. omší, nenašla som, o ktorej sa začínajú. Preto by som admina prosila, aby to tam nejako doplnil. Alebo ak to niekde je a len som to nenašla, aby to bolo na viac nápadnom mieste (aspoň tak ako sú úmysly sv. omší). Ďakujem za pochopenie a prajem veľa úspechov v ďalšej práci.
Predmet: ...  (Od: Lubos, pridaný: 2009-10-19 12:50:56)
Reagovať
No tuto stranku som objavil uplne nahodou, som z Tvrdosina, i ked pracujem uz isty cas mimo. Celkom milo ma to prekvapilo, ze take nieco je. Nasiel som tu vela zaujimavych informacii. I ked nie som z tych co pravidelne chodia do kostola a v tom nasom tvrdosinskom som uz nebol sto rokov, asi od birmovky...hmm . Takze tvorcom tejto stranky prajem vela stastia a len tak dalej
Predmet: Nadacia Deti matky terezy  (Od: jana, pridaný: 2009-09-10 00:22:54)
Reagovať
Milí priatelia, včera som obdržala v schránke list, v ňom ruženček a malé predstavenie sa nadácie...potom nasledoval príbeh chudobného dievčatka a šek, kde by som mohla prispieť na dobrý úmysel. Už pri čítaní som mala divné pocity, akoby to ani nepísali kresťania, zaváňalo mi to komerciou, či tlakom...Preto som si našla prečítala na ich stránke, čo sú zač...Potom vyhladala v Googli a dočítala sa, že s charitou nemajú NIČ spoločné. Spoločenstvo AGAPE sa od nich dištancuje, rehoľnicu, ktorá sa v projekte spomína nepozná nik z rehole Matky Terezy a táto rehoľa vyhlasuje, že takáto forma podpory je proti ich reguliam.Píšem to preto, lebo aj moje kolegyne v práci už obdržali tieto listy a chcem, aby ste nenaleteli podvodníkom, ktorí aj v týchto ťažkých časoch zneužívajú ľudí!Zbierky máme v našich kostoloch a sú aj pre Africké deti.Ak máte čas, pozrite si to na nete...K adresám sa dostanú cez telefonny zoznam. Nuž opatrnosti nikdy nie dosť, upozornite na to aj ostaných ak...Majte sa!
Predmet: dakuje Vam  (Od: velka vdaka, pridaný: 2009-06-22 11:09:53)
Reagovať
ja by som sa chcela podakovat nasim Panom kaplanom za trpezlivost,ktoru s nami mali pocas svojho posobenia v nasej farnosti....za vsetko,co ste pre nas robili Vam patri velke ĎAKUJEM
Predmet: kód z obrázku  (Od: admin, pridaný: 2009-06-10 06:52:52)
Reagovať
Pri pridávaní nového príspevku odteraz musíte vyplniť všetky polia vrátane odpísania kódu z obrázku, ktorý je zakaždým iný. ;)
Predmet: fotky z Krakowa  (Od: juli, pridaný: 2009-06-07 22:31:28)
Reagovať
niektori sa pytate na fotky z Krakowa. Pokial nam ich nik neposle a nenapise clanok o aku akciu ide, ci islo, nemozeme ich dat na stranku...
Predmet: RE:lumen2009  (Od: admin, pridaný: 2009-05-31 16:20:34)